اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس » درمان قطعی وبدون عمل جراحی باداروهای گیاهی.دیسک کمروگردن سیاتیک وآتروز.سنگ کلیه.ناباروری ونازایی ضعف اسپرم وتخمدان.ناتوانی جنسی سرعت انزال میکروپنیس اعصاب ودیابتمحصولات سفارش چین، ضد افسردگی

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس تاریخ : 13 بهمن 1392 بازدید : 518


آیا افسردگی زمستانی شما را هم درگیر می‌کند؟ اگر اين طور است حتما اين مطلب را بخوانيد. در این مطلب به چند عادت سالم اشاره می‌شود تا شما آنها را برای سلامت و طول عمر خود در زندگی‌تان جای دهید.

مجله سیب سبز: آیا افسردگی زمستانی شما را هم درگیر می‌کند؟ اگر اين طور است حتما اين مطلب را بخوانيد. در این مطلب به چند عادت سالم اشاره می‌شود تا شما آنها را برای سلامت و طول عمر خود در زندگی‌تان جای دهید.

چرا بايد ريواس و كلم‌پيچ بخوريد

فصل زمستان فصلی است که طبیعت به خواب می‌رود و همه‌چیز حتی بدن  روند طبیعی کندتری را تجربه می‌کند. طب چینی فصل زمستان را با كم شدن فعاليت کلیه‌ها، غدد فوق‌کلیوی و مثانه در ارتباط می‌داند. این عدم فعالیت منجر به انباشتگی سموم و شايد دی‌اکسیدکربن در بدن می‌شود که افراد را مبتلا به سرماخوردگی، آنفلوآنزا، کندی گردش خون و کاهش قدرت و انرژی می‌كند. برای جلوگیری از به وجود آمدن افسردگی زمستانی، پزشكان دوران امپراتوری زرد چین چند توصیه کرده‌اند: شب‌ها زودتر بخوابید و صبح‌ها صبر کنید تا نور خورشید خانه را فراگیرد بعد از تختخواب بلند شوید، به طور مرتب تمرینات ورزشی انجام دهید، از خوردن غذاهای سرد و خام بپرهیزید، برای محافظت از کلیه‌هاي‌تان مصرف نمک را کاهش دهید و خوردن خوراکی‌هایي با طعم تلخ مانند ریواس و کلم‌پیچ را افزایش دهید. شاد باشید و از تجربه کردن احساسات بیش از اندازه دوری کنید.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


حال نداری؟ از نوع چندم؟ انواع رایج حال نداشتن!

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس تاریخ : 13 بهمن 1392 بازدید : 445


حال نداری؟ از نوع چندم؟
از آنجا که هر اتفاق خوشایند و ناخوشایندی دائما به روز می شود تا مبادا آدم ها از قافله عقب بمانند، بی حوصلگی در انواع جدید هم کشف شده است! پژوهشگران به تازگی اعلام کرده اند بی حوصلگی 5 نوع مختلف دارد و هر یک از آنها نشانه های خودشان را دارند.

مجله تندرستی: از آنجا که هر اتفاق خوشایند و ناخوشایندی دائما به روز می شود تا مبادا آدم ها از قافله عقب بمانند، بی حوصلگی در انواع جدید هم کشف شده است! پژوهشگران به تازگی اعلام کرده اند بی حوصلگی 5 نوع مختلف دارد و هر یک از آنها نشانه ها، حالت ها و البته اسم ویژه خودشان را دارند. امیدوارم هیچ وقت بی حوصله نباشید اما بد نیست مدل های جدید بی حوصلگی چیست. به هر حال هر چیزی تازه اش خوب است و کلی کلاس دارد!

1- بی حوصلگی بی تفاوتی

در این شرایط، فرد بیشتر سکوت می کند. در رفتار او، سکون خاصی دیده شده و حرکات و رفتارش مانند قبل نیست. بیشتر از انجام کارها سرباز زده و رفتار منفعل از خودش نشان می دهد. نمود بیرونی این رفتار، شبیه فردی است که کاملا آرام بوده و نسبت به مسائل و اطرافش، آرام است اما حقیقت این است که او دچار بی حوصلگی شده و بیشتر درون گرا می شود.

اگر یکی از اطرافیانتان که تا همین چند وقت پیش یک لب داشت و هزار خنده اما حال دائم گوشه ای می نشیند و سکوت می کند و در برابر رفتار نامناسب دیگران منفعلانه عمل می کند، یعنی اینکه بی حوصله است و باید کمکش کنید.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


تيپ‌هاي شخصيتي پراسترس را بشناسيد

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس, روانشناسی تاریخ : 3 دی 1392 بازدید : 623


بعضي‌ها هميشه اضطراب دارند، ممكن است اين اضطراب را نشان ندهند اما درون‌شان غوغايي است، اين هم تا حدود زیادی ناشي از تيپ شخصيتي آنهاست. در اين مطلب شما را با 4 تيپ شخصيتي پراسترس و شيوه شناخت آنها و راهكارهايي براي كمك به آنها آشنا مي‌كنيم.


مجله سیب سبز: بعضي‌ها هميشه اضطراب دارند، ممكن است اين اضطراب را نشان ندهند اما درون‌شان غوغايي است، اين هم تا حدود زیادی ناشي از تيپ شخصيتي آنهاست.  در اين مطلب شما را با 4 تيپ شخصيتي پراسترس و شيوه شناخت آنها و راهكارهايي براي كمك به آنها آشنا مي‌كنيم.

تیپ شخصیت الف

 الف‌هاي در خطر: یکی از تیپ‌های شخصیتی پراسترس تیپ شخصیتی«الف» است.  شخصیت «الف» فردي است که در همه کارهایش سرعت داشته و خیلی عجله دارد و از این که چند کار را با هم انجام می‌دهد لذت می‌برد و همیشه فکر می‌کند که خودش کارها را بهتر و به‌موقع‌تر انجام می‌دهد.  اين افراد اعتیاد به کار دارند و حتی در تعطیلات هم نمی‌توانند از کار کنار بکشند.  اگر مشغول کاری نباشند احساس بی‌قراری و اضطراب شدید مي‌كنند.  همیشه زودتر از موعد سر قرار حاضر می‌شوند و جالب اینجاست که نمی‌دانند چه فشاری را متوجه جسم خود می‌کنند.  بیشترین فشار به این افراد زمانی وارد می‌شود که همکار، همسر يا دوست آنها تیپ شخصیت مقابل آنها یعنی تیپ «ب» باشد.  این خصوصیات بیشتر ناشی از ژن است اما مقداری از آن هم ناشی از خصوصیات اکتسابی است، یعنی فرد مثلا 4 کار را با هم انجام می‌دهد و از این کار لذت می‌برد و همین روال را دائما تکرار می‌کند و به آن عادت می‌کند و در آن غرق می‌شود و آن را ادامه ادامه می‌دهد.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


خوردنی‌هایی که باعث افسردگی می‌شوند

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس تاریخ : 2 دی 1392 بازدید : 227


  smaler text size normall text size bigger font size print page send to friend bookmark this page خوردنی‌هایی که باعث افسردگی می‌شوند

خوردنی‌هایی که باعث افسردگی می‌شوند

 

اکثر افراد در روزهای تعطیل تمایل به پرخوری دارند و همچنین به دلیل مشغله‌های جانبی فرصت نمی‌کنند همیشه مواد خوراکی سالم را در برنامه غذایی خود بگنجانند.

 رژیم غذایی مضر و ناسالم علاوه بر آنکه می‌تواند چربی شکمی را افزایش دهد و موجب چاقی شود خطر ابتلا به افسردگی را نیز تشدید می‌کند.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


میوه‌ای که قادر است افسردگی شما را درمان کند

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس تاریخ : 15 آذر 1392 بازدید : 397


میوه‌ای که قادر است افسردگی شما را درمان کند
 
نتایج بررسی جدید حاکی از آن است که مصرف تنها دو گوجه فرنگی در طول هفته باعث کاهش علائم افسردگی می‌شود.
میوه‌ای که قادر است افسردگی شما را درمان کند

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛‌ بر اساس این بررسی که از جمع‌آوری نتایج حاصل از مطالعات انجام شده بین سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۹ بدست آمده، مشخص شده است که افرادی که گوجه فرنگی را هفته‌ای تنها دو بار مصرف می‌نمایند ۴۶ درصد کمتر از دیگران به افسردگی دچار می‌شوند.

این بررسی عادات غذایی این افراد را مورد مطالعه قرار داده بود، همچنین در نتیجه این تحقیق مشخص شده بود که افراد مبتلا به افسردگی نیز پس گنجاندن گوجه فرنگی در رژیم غذایی خود، به میزان ۸۳ درصد در علائم این بیماری بهبود مشاهده کرده بودند.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


کسانی که زود خسته می شوند حتما باید این رژیم را رعایت کنند

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس تاریخ : 8 آبان 1392 بازدید : 254


خستگی

۶ جوشانده‌ی ضدخستگی

www.mihansalamat.ir


خداوند گیاهانی آفریده که سرشار از ویتامین ث، کافئین، منیزیم، آهن و مواد مغذی دیگر هستند که با خستگی مقابله می‌کنند و انقباض عضلانی را کاهش می‌دهند. جوشانده‌ی این گیاهان خستگی‌هایتان
را برطرف می‌کند و شما را به آرامش می‌رساند.
برای آشنایی با جوشانده های ضدخستگی و تقویت کننده با ما همراه شوید.

 


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


بیماری ام اس (ms)

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس تاریخ : 8 آبان 1392 بازدید : 236


بیماری ام اس (MS)

حقایقی درباره بیماری ام اس (MS)

http://mihansalamat.ir/up/images/228snwznhcsk4v4sp06q.jpg

بیماری ام اس یا multiple sclerosis (MS) یک بیماری عصبی شایع می باشد. این بیماری عصبی غالبا افراد 20 تا 40 سال را درگیر می کند.


اگر به تازگی شما و یا یکی از دوستانتان به این بیماری مبتلا شده اید، این کارها را انجام دهید:


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


آیا بیماری پارکینسون از دیدگاه طب سنتی درمان دارد

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس تاریخ : 8 آبان 1392 بازدید : 249


بیماری‌ پارکینسون‌

 آنچه که باید درباره بیماری پارکینسون بدانیم

http://mihansalamat.ir/up/images/fvcq8q6zvam4dqc6j3.jpg
   بیماری‌ پارکینسون‌ یک‌ بیماری‌ دستگاه‌ عصبی‌ مرکزی‌ در بزرگسالان‌ مسن‌تر که‌ مشخصه‌ آن‌ سفتی‌ عضلانی‌ پیشرونده‌ تدریجی‌، لرزش‌ و از دست‌ رفتن‌ مهارت‌های‌ حرکتی‌ است‌. ....
این‌ اختلال‌ هنگام‌ رخ‌ می‌دهد که‌ نواحی‌ خاصی‌ از مغز توانایی‌ خود در تولید دوپامین‌ (یکی‌ از ناقلین‌ عصبی‌ در مغز) را از دست‌ می‌دهند. 

نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


آلزایمر

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس تاریخ : 5 آبان 1392 بازدید : 245


آلزایمر

چگونه آلزایمر نگیریم؟

http://mihansalamat.ir/up/images/exk2lablh7irxacj5t87.jpg

 

آلزایمر، بیماری شایعی است و تعداد مبتلایان به آن هر روز بیشتر می‌شود. آکادمی نورولوژی آمریکا پیش‌بینی کرده که در سال 2050، حدود 100 میلیون نفر در سراسر جهان به این بیماری مبتلا خواهند بود...


 درمان‌هایی که در حال حاضر برای این بیماری وجود دارد چندان رضایت‌بخش نیست و دانشمندان معتقدند برای مبارزه با این بیماری، باید به دنبال پیشگیری بود؛ اما چگونه؟


تازه‌ترین پژوهش‌های دانشمندان نشان می‌دهد داشتن رژیم غذایی مناسب و عادت به ورزش، می‌تواند خطر ابتلا به آلزایمر را به نصف یا حتی کمتر از آن برساند. این پژوهش‌ها همچنین حاکی از آن است که خوراکی‌هایی که برای قلب مفیدند برای مغز نیز سودمندند و می‌توانند به پیشگیری از آلزایمر کمک کنند.

با خواندن مطلب زیر با تازه‌ترین توصیه‌های پزشکان برای پیشگیری از آلزایمر آشنا می‌شوید. این پیشنهادها در آخرین کنفرانس بین‌المللی تغذیه و سلامت مغز که در ماه گذشته میلادی در واشنگتن برگزار شد ارائه شده‌اند:


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


خوراکی‌هایی برای مقابله با سستی بهار وخستگی های مزمن

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس, گیاهان دارویی تاریخ : 3 مرداد 1392 بازدید : 537


  smaler text size normall text size bigger font size print page send to friend bookmark this page خوراکی‌هایی برای مقابله با سستی بهار

خوراکی‌هایی برای مقابله با سستی بهار

 

 

امگا 3 تنظیم کننده خوبی برای خلق وخوی افراد است. در فصل بهار نور خورشید شدیدتر از پیش می تابد و وضعیت آب و هوایی تغییر می کند، در چنین شرایطی ما نیزمتناسب با تغییرات جوی باید مواد غذایی خاصی را مصرف کنیم تا با احساس ضعف و سستی در بدن مقابله کنیم.پنج ماده غذایی برای اضافه کردن به فهرست غذای هفتگی افراد به منظور تسکین دردهای التهابی و کمک به رفع بی حالی های مخصوص فصل بهار پیشنهاد شده است. این پنج ماده غذایی زنجبیل، فلفل قرمز، زردچوبه، گیلاس و ماهی آزاد هستند که در مطلبی که در نشریه آمریکایی« درد» به تازگی به چاپ رسیده، به مصرف آنها در فصل بهار بسیار تاکید شده است.

 


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


آیا از بی خوابی رنج می برید

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس تاریخ : 18 اردیبهشت 1392 بازدید : 567


  smaler text size normall text size bigger font size print page send to friend bookmark this page مواد غذایی خواب آور را بشناسید

مواد غذایی خواب آور را بشناسید

 

 

سیب زمینی

سیب زمینی که در واقع ریشه یک گیاه است ، سطح قند خون را بیش از حد بالا نمی برد . این گیاه اسیدهایی که در بدن ما تولید می شوند و مانع از ورود تریپتوفان به مغز ما می شوند را از بین می برد. تریپتوفان یک ماده بسیار موثر در افزایش خواب است.

فرآورده های لبنی

محصولات لبنی همگی حاوی تریپتوفان هستند و به همین دلیل همیشه توصیه می شود که قبل از خواب یک لیوان شیر گرم بنوشیم . بنابراین قبل از خواب بهتر است بستنی کم چرب ، شیر کم چرب و یا ماست کم چرب بخورید.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (2) | ادامه مطلب


چگونه از افسردگی در محل کار پیشگیری کنیم؟

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس تاریخ : 18 اردیبهشت 1392 بازدید : 571


  smaler text size normall text size bigger font size print page send to friend bookmark this page چگونه از افسردگی در محل کار پیشگیری کنیم؟

چگونه از افسردگی در محل کار پیشگیری کنیم؟

 

 

چگونه از افسردگی در محل کار پیشگیری کنیم؟چگونه از افسردگی در محل کار پیشگیری کنیم؟

دکتر الین گلدین، روان شناس وزارت کار ایالات متحده معتقد است:" در شرایط اقتصادی حال حاضر، تلاش افرادی که سعی می کنند در حین کار کردن احساس خوبی داشته باشند تحسین برانگیز است."

 او باور دارد با اجرای توصیه های زیر می توان از افسردگی در محل کار پیشگیری کرد.

 


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


رابطه جنسی، استرس را کاهش می دهد

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس تاریخ : 18 اردیبهشت 1392 بازدید : 610


  smaler text size normall text size bigger font size print page send to friend bookmark this page  رابطه جنسی، استرس را کاهش می دهد

رابطه جن*س*ی، استرس را کاهش می دهد

 

 

یکی از مهم ترین فواید رابطه جن*س*ی
سلامت نیوز: رابطه جن*س*ی، استرس را کاهش می دهد.
مطالعات پژوهشگران در اسکاتلند نشان می دهد که رابطه جن*س*ی سالم به کاهش فشارخون و کنترل واکنش های اضطرابی کمک می کند.
برای انجام این تحقیق 24 زن و 22 مرد مورد بررسی قرار گرفتند. محققان آنها را در شرایط استرس زا مانند سخنرانی در جمع قرار دادند و دریافتند که فشارخون افراد تحت تاثیر استرس قرار می گیرد.
نتایج نشان داد تغییرات فشارخون و بروز واکنش های اضطرابی در افرادی که رابطه جن*س*ی سالم و منظم دارند کمتر از کسانی است که رابطه جن*س*ی نداشته و یا روابط جن*س*ی نامناسب دارند.
همچنین در این مطالعه مشخص شد که مقاربت منظم و مکرر زوج ها با کاهش فشار خون دیاستولیک (عدد دوم در فشارخون) همراه است. بعلاوه نه تنها رابطه جن*س*ی بلکه حتی در آغوش گرفتن همسر موجب کاهش فشارخون در زنان می شود.
بیشتر: سلامت نیوز (تندرستی): خانواده:یکی از مهم ترین فواید رابطه جن*س*ی::.

مطالعات پژوهشگران در اسکاتلند نشان می دهد که رابطه جن*س*ی سالم به کاهش فشارخون و کنترل واکنش های اضطرابی کمک می کند.

 

برای انجام این تحقیق 24 زن و 22 مرد مورد بررسی قرار گرفتند. محققان آنها را در شرایط استرس زا مانند سخنرانی در جمع قرار دادند و دریافتند که فشارخون افراد تحت تاثیر استرس قرار می گیرد.
نتایج نشان داد تغییرات فشارخون و بروز واکنش های اضطرابی در افرادی که رابطه جن*س*ی سالم و منظم دارند کمتر از کسانی است که رابطه جن*س*ی نداشته و یا روابط جن*س*ی نامناسب دارند.

 

همچنین در این مطالعه مشخص شد که مقاربت منظم و مکرر زوج ها با کاهش فشار خون دیاستولیک (عدد دوم در فشارخون) همراه است. بعلاوه نه تنها رابطه جن*س*ی بلکه حتی در آغوش گرفتن همسر موجب کاهش فشارخون در زنان می شود.

 


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


تغذیه ایی که کمک می کند به افراد عصبانی

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس تاریخ : 6 اردیبهشت 1392 بازدید : 461


  smaler text size normall text size bigger font size print page send to friend bookmark this page تغذیه در افراد عصبانی

تغذیه در افراد عصبانی

 

 

تمامی کربوهیدرات‌ها، مغز را تحریک می‌کنند تا سروتونین بیشتری تولید کند. برای تنظیم میزان سروتونین بهتر است کربوهیدرات‌های پیچیده مصرف شود.روزانه افراد با تنش‌های مختلف محیطی روبرو بوده که مغز انسان در مواجهه با این عوامل استرس‌زا، واکنش‌های مختلفی را اعمال نموده که در نهایت روی عملکرد خود مغز، سایر ارگان‌ها و رفتار فرد نمود می‌یابد. این واکنش‌های عصبی از سوی فرد گاهاً با عصبانیت تظاهر می‌یابد.

 


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


نكات طلایی برای فرار از استرس واضطراب وافسردگی

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس تاریخ : 6 اردیبهشت 1392 بازدید : 473


  smaler text size normall text size bigger font size print page send to friend bookmark this page نكات طلایی برای فرار از استرس

نكات طلایی برای فرار از استرس

 

 

با نزدیك شدن به آخر سال افراد روزهای پرمشغله‌ای را سپری می‌كنند. اگر فكر می‌كنید كار زیادی دارید باید بدانید استرس كارایی را كاهش می‌دهد. استرس‌های مزمن ممكن است كارمندان را در محل كار دچار خستگی و ضعف و بی‌حالی كند.واضح است رهایی از این انواع استرس برای افراد پرمشغله مهم است.راهكارهای زیر باعث می‌شود انرژی بیشتری را احساس كرده و با موفقیت سطح استرس را كاهش دهید. در این حالت است كه زمان اضافه خواهید آورد.

 


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


راه كارهاي مفيد با اضطراب و استرس هاي دايمي

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس تاریخ : 7 بهمن 1391 بازدید : 1027


 

با اضطراب های دایمی چه کنیم؟

 www.mihansalamat.ir

اخیرا بیش از قبل دچار اضطراب و دلشوره می شوم. می دانم که چه مشکلاتی در زندگی باعث این حالات در من می شود و دارم تلاش می کنم این مشکل را از درون حل کنم ؛ اما می ترسم اگر نتوانم این احساسات را زود از بین ببرم، این مشکلات در زندگی ام اثرگذار شود. اغلب با حالت عصبی از خواب بیدار می شوم و تا چند ساعت برای رفتن به سر کار حال خوبی ندارم. حتی عادت غذایی من نیز تحت تاثیر این مشکل قرار گرفته است.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


درمان سردردها با داروهاي گياهي و طب سنتي

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس, میگرن وسر دردهای عصبی, گیاهان دارویی, طب سنتی تاریخ : 26 آذر 1391 بازدید : 737


رفع سردرد با داروهای گیاهی

www.mihansalamat.ir

خواص ریحان

بهترین روش مقابله با سردرد، در درجه اول پیشگیرى از وخیم شدن آن است. اگر جزو افرادى هستید که اغلب گرفتار سردرد هستند بهتر است لیستى از تمامی غذاهایى که ظرف چند روز یا چند هفته پیاپى خورده اید، تهیه کنید. سپس این لیست را به دقت بررسى کنید تا شاید رابطه اى میان مصرف غذایى خاص با بروز سردرد در خود بیابید.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


عوامل متعديدي براي خستگيهاي مفرط

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس تاریخ : 8 آذر 1391 بازدید : 553


۱۲ علت خستگی مفرط و راه های غلبه بر آن ها

۱۲ علت خستگی مفرط و راه های غلبه بر آن ها
آیا شما توانایی انجام کارهای تان را ندارید و بلافاصله از انجام کارهای روزمره تان خسته می شوید؟ خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم .
 

* خواب ناکافی
یکی از شایع ترین دلایل خستگی،کم خوابی است.
راه حل: هر شب ۷ الی ۸ ساعت بخوابید.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


به جاي قرص خواب اين خوراكيها را بخوريد

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس, قویت حافظه وذهن برتر با تغذیه طبیعی, تغذیه تاریخ : 6 آذر 1391 بازدید : 785
mihansalamat.com

آیا تا به حال بی‌خوابی به سراغتان آمده؟ آیا شما هم جزو افرادی هستید که آرزوی داشتن خوابی راحت و عمیق دارند؟


بادام؛ سرلیست خواب آوران

 

آیا می‌دانید که تغذیه مناسب می‌تواند نقش بسزایی در بالا بردن کیفیت خواب شما یا بی‌خواب شدنتان داشته باشد؟ محققان آمریکایی می‌گویند اگر خوراکی‌های مناسبی را برای وعده شام خود انتخاب کنید و این وعده‌غذایی را حداقل 3 تا 4 ساعت پیش از خواب بخورید، به‌طور حتم هم سریع‌تر به خواب می‌روید و هم از داشتن خوابی عمیق و راحت لذت می‌برید.حالا اگر دوست دارید خوراکی‌های خواب‌آور را بیشتر بشناسید با ما همراه شوید.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


راهكارهاي مفيد بر اي غلبه بر بي خوابي

اعصاب وافسردگی واضطراب استرس و ترس, روانشناسی تاریخ : 2 آذر 1391 بازدید : 573


رمز و رازهای خوب خوابیدن را بیاموزید

mihansalamat.com


راه فرار بسیاری از این مشكلات یك خواب خوب است اما این راه فرار برای خیلی از ما با چالش همراه بوده و یك مشكل اصلی امروز جامعه ما، مشكلات خواب است. در این مطلب به شما می‌گوییم كه میزان خواب مورد نیاز روزانه‌تان چقدر است و چگونه باید خوب بخوابید.


شلوغی، كار، خستگی، كمبود انرژی و... این لغات بخش غیرقابل انكاری از زندگی همه ما شده‌اند. راه فرار بسیاری از این مشكلات یك خواب خوب است اما این راه فرار برای خیلی از ما با چالش همراه بوده و در واقع یك مشكل اصلی امروز جامعه ما، مشكلات خواب است. در این مطلب به شما می‌گوییم كه میزان خواب مورد نیاز روزانه‌تان چقدر است و چگونه باید خوب بخوابید.نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب

« صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد »


    Site Adminمشاوره آنلاین با دکتر

    Web Masterطراح سایت

بازديدكننده گرامي کدامیک از موضوعات اینترنتی شما را بیشتر مجذوب میکند ؟

بازديدكننده گرامي کدامیک از موضوعات اینترنتی شما را بیشتر مجذوب میکند ؟
دانلود (فیلم و موسیقی )
درسی و آموزشی
اختلالات جنسي
بازي وسرگرمي
عکس و کلیپ
آخرین اخبار
خانه داری
سیاست
نرم افزار
اقتصادي
ورزشی
پزشکی
مذهبی
موبایل

=======================

مطالب سایت
Tebghanoonesina

حکيم فرياد پورمحمد دانشجوي دکتراي پزشکي دانشگاه آزاد تبريز

تلفن: 978 8888 0914

922 888 09333

281 4791 0411

---------------------

عضو انجمن همراهان طب سنتی آذربایجان شرقی

---------------------

سامانه پیام کوتاه:

30009900034060

---------------------

شماره حساب ها:

حساب سيباي ملي

0101396453009
شماره کارت ملي
5743 9872 9911 6037
شماره کارت اقتصاد نوين
4155 3420 1211 6274
--------------------------

نام کاربري :  
کلمه عبور :  
  

آمار مطالب یک ساعت پیش: 0
امروز: 0
این ماه: 12
کل: 1403
کل نظرات: 26955
آمار کاربران یک ساعت پیش: 5
امروز: 162
این ماه: 3975
کل: 44887
بن شدگان: 0
جدیدترین عضو: l3quhomr9

آمار بازدید امروز: 263
دیروز: 13165 [+3.21 %]
هفته: 51167
ماهانه: 26183
امسال: 1619830
بازدید کل: 5605775
بيشترين: 18627 در 24/03/1393