ریه و آسم تنفس » درمان قطعی وبدون عمل جراحی باداروهای گیاهی.دیسک کمروگردن سیاتیک وآتروز.سنگ کلیه.ناباروری ونازایی ضعف اسپرم وتخمدان.ناتوانی جنسی سرعت انزال میکروپنیس اعصاب ودیابتراه‌های فرار از آلودگی هوا

ریه و آسم تنفس تاریخ : 3 دی 1392 بازدید : 410


آلودگی هوا؛ همه جا صحبت از آن است و شاید دیگر حوصله خواندن خبرهای مربوط به آن را نداشته باشید! به هرحال اگر به سلامتی خود اهمیت می‌دهید بهتر است این توصیه‌های مهم از سوی گروهی از برترین متخصصان را از دست ندهید.


مجله سیب سبز: آلودگی هوا؛ همه جا صحبت از آن است و شاید دیگر حوصله خواندن خبرهای مربوط به آن را نداشته باشید! به هرحال اگر به سلامتی خود و عزیزانتان اهمیت می‌دهید بهتر است این توصیه‌های مهم از سوی گروهی از برترین متخصصان طب اورژانس، بیماری‌های قلبی، عفونی، خون، سرطان و... را از دست ندهید.

دکتر محسن عباسی، متخصص طب اورژانس، استادیار دانشگاه علوم پزشکی تهران

دلیل عصبانیت‌ها...

آلودگی هوا به خودی خود بیماری خاصی ایجاد نمی‌کند اما بیماری‌هایی مثل بیماری‌های قلبی، ریوی، بعضی از انواع سرماخوردگی‌ها و... در این مواقع افزایش پیدا می‌کنند. البته در این مورد مطالعه آماری انجام نگرفته است اما بر حسب ظاهر تعداد مراجعان به اورژانس در این روزها افزایش یافته است. بیشتر مراجعان در این روزها با مشکلات تنگی نفس، عفونت‌های ریوی، دردهای قلبی و درد قفسه سینه به اورژانس مراجعه می‌کنند. با این حال عمده‌ترین مشکل آلودگی هوا، تاثیر روی سیستم عصبی است! این روزها بیشتر از هر زمانی شاهد عصبانیت‌ها، زودرنجی‌ها، تحمل پایین و احساس کسالت و بیماری هستیم. هوای داخل خانه نیز فقط تا حدی بهتر از هوای بیرون است و چندان تفاوتی با آن ندارد، به این دلیل که هوا رکود دارد بنابراین پدیده وارونگی در همه جا اتفاق می‌افتد و فرقی بین داخل و خارج خانه نیست اما از آنجایی که منابع دودزا مانند اتومبیل‌ها عمدتا در خیابان‌ها هستند، غلظت آلودگی در خیابان ممکن است بیشتر از خانه باشد.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


آسم را در خانه مهار کنید

ریه و آسم تنفس تاریخ : 2 دی 1392 بازدید : 372


  smaler text size normall text size bigger font size print page send to friend bookmark this page آسم را در خانه مهار کنید

آسم را در خانه مهار کنید

 

کارشناسان روش‌های درمانی خانگی موثری برای بیماری آسم به افراد توصیه می‌کنند.

 مطالعات نشان داده است آسم یک بیماری مزمن در کودکان است و محققان در سراسر جهان برای کشف درمان های موثر برای این بیماری در تلاش هستند.

کارشناسان استرالیایی روش های درمانی خانگی مفیدی را برای این بیماری به افراد توصیه می کنند:

 


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


گیاه زوفا دوست تمام معنی برای ریه ها

ریه و آسم تنفس تاریخ : 5 آبان 1392 بازدید : 457


زوفا

خواص زوفا

 

 

www.mihansalamat.ir

 

زوفا گیاهی بی نظیر برای ناراحتی های ریوی و آسم و افسردگی

زوفا  (Hyssop) درختچه ای است پایا با ساقه های منشعب که ارتفاع آن تا ۶۰ سانتیمتر می رسد این گیاه بحالت خودرو در نواحی جنوب اروپا، ایران ، هند ،ترکیه و شوروی می روید . برگهای آن کوچک، خط در ، نوک تیز و سبزرنگ است که بسیار معطر می باشد .گلهای آن آبی و گاهی سفید اند که در انتهای ساقه ظاهر می شود .


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


مسمومیت های تنفسی و راهكارهاي آن

ریه و آسم تنفس تاریخ : 14 اسفند 1391 بازدید : 916


 مسمومیت های تنفسی

www.mihansalamat.com
 

در این حالت ماده سمی از راه دستگاه تنفسی و به هنگام نفس کشیدن وارد بدن می شود از بین این مسمومیت ها می توان به استنشاق گازهای شیمیایی گوناگون مانند کلر، آمونیاک، مونواکسیدکربن و دی اکسید کربن ناشی از بخاری، آبگرمکن، کرسی و یا اگزوز ماشین ها، اسپری حشره کش و یا سموم دفع آفات نباتی اشاره کرد.

 نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


سبزی های موثر در درمان آلرژی وحساسيت

آنفلوانزا و سرماخوردگی, خواص سبزی ها, ریه و آسم تنفس, گیاهان دارویی تاریخ : 6 آذر 1391 بازدید : 751


سبزی های موثر در درمان آلرژی

 

www.mihansalamat.com

 فصل‌ها در کنار زیبایی که دارد در برخی مواقع بسیار بی‌رحم نیز می‌شود؛ بخشی از بیماری‌های آلرژیک در این فصل به وجود می‌آیند و مقابله با آنها بسیار سخت است.

 این روزها در فصل پاییز آلرژی در اوج خودش قرارگرفته است و بهتر است تا با آن به جدیت مقابله کنیم؛ یکی از راه‌های درست این مبارزه استفاده از سبزیجات در مقابل آلرژی است.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (2) | ادامه مطلب


نكته هاي جالب درباره سرطان ريه

ریه و آسم تنفس تاریخ : 20 اردیبهشت 1391 بازدید : 1206


  smaler text size normall text size bigger font size print page send to friend bookmark this page نکته‌هایی که باید درباره سرطان ریه بدانید

نکته‌هایی که باید درباره سرطان ریه بدانید

 

 به نظر می رسد هرچه کارخانه‌های تولید دخانیات در دنیا بیشتر می شوند و صاحبانشان متمول‌تر آمار ابتلا به سرطان‌های ریه و مرگ‌و‌میرهای ناشی از آن در دنیا هم بیشتر و بیشتر می شود.

به نظر می رسد هرچه کارخانه‌های تولید دخانیات در دنیا بیشتر می شوند و صاحبانشان متمول‌تر آمار ابتلا به سرطان‌های ریه و مرگ‌و‌میرهای ناشی از آن در دنیا هم بیشتر و بیشتر می شود. سرطانی که به گفته متخصصان ایرانی اگرچه در گروه شایع‌ترین سرطان‌های کشور طبقه‌بندی نمی شود اما مرگ و میر مبتلایان به آن نسبت به سایر سرطان‌ها در ایران قابل توجه است. در اینجا نکات ابتدایی و لازمی را که همه باید درباره این سرطان بدانند به طور مختصر برایتان شرح می دهیم.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


داروهاي لاغري ضربه اي جبران ناپذير به كبد و ريه انسان مي زنند

ریه و آسم تنفس, مقالات پزشکی, اطلاعات دارویی, مسمومیت ها, درمان چاقی تاریخ : 5 اردیبهشت 1391 بازدید : 780مسمومیت شدید با مصرف داروهای لاغری

mihansalamat.comیک فوق تخصص گوارش و کبد با هشدار نسبت به مصرف داروهای لاغری بدون مجوز تاکید کرد:« در تهیه و تولید این داروها از برخی سموم و ترکیبات گیاهی ناشناخته و بعضا حجم کمی مواد مخدر استفاده می شود و طبیعی است عوارض این دسته از داروها بسیار زیاد و بعضا ناشناخته و به شدت مسموم کننده است.»


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


چه موادي حاوي كلسيم هستند

بیماری‌های مفاصل و استخوان, انواع نوشیدنی های مفید, آخرین یافته های پزشکی, انواع خوراکی های مفید, خوامخواری وگیاه خواری, دانستنیهای پزشکی, توصیه های پزشکی, خواص سبزی ها, گوشت هاي دريايي, ریه و آسم تنفس, دانه های روغنی, خواص میوه ها تاریخ : 28 فروردین 1391 بازدید : 1808


مواد غذایی حاوی کلسیم

mihansalamat.com


بخش قابل توجهی از مردم هنوز کلسیم را بسیار كمتر از آنچه كه برای داشتن استخوان ها و دندان های محكم لازم است، دریافت می كنند.

 فقط 10 درصد از زنان 80 ساله و جوان تر 1000 میلی گرم كلسیم تجویز شده و كمتر از یك سوم نوجوانان 1300 میلی گرم را كه برای رشد استخوان هایشان لازم دارند، بطور روزانه مصرف می كنند(بدن در دوران نوجوانی نیمی از استخوان ها را می سازد).

نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (4) | ادامه مطلب


خوشبو کننده های هوا و تقويت كننده هاي آسم

ریه و آسم تنفس تاریخ : 17 اسفند 1390 بازدید : 893


خوشبو کننده های هوا را حذف کنیدmihansalamat.com

 

اسپری ها دارای آلاینده های شیمیایی حساسیت زا هستند لذا از خوشبوکننده های هوا استفاده نکنید.

نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


3 راه ساده خانگی برای درمان آلرژی و حساسيت

ریه و آسم تنفس تاریخ : 30 مهر 1390 بازدید : 20133 راه خانگی برای درمان آلرژی

ویتامین C- استفاده از ویتامین C تاثیر فوق العاده ای روی آلرژی دارد. شما باید در رژیم غذایی خود از این ویتامین استفاده کنید. این ویتامین به شما کمک می کند تا در برابر حساسیت های محیط مقاوم تر باشید.

عسل – عسل یکی دیگر از مواد خوب خانگی است که برای درمان حساسیت به شما کمک زیادی خواهد کرد. سعی کنید عسل را از محلی ها بخرید. از مقدار کم شروع کنید و هر روز مصرف آن را بیشتر کنید. چک کنید ببینید از زمانیکه عسل مصرف می کنید بدن شما نسبت به حساسیت های محیط بهتر شده است یا نه؛ شاید عسل برای برخی از افراد حساسیت زا باشد ، ولی اگر حساسیت نداشتید ، مصرف آن را ادامه دهید. با یک قاشق چایخوری شروع کنید و بعد آن را افزایش دهیدو عسلی که شما از مردم محلی می گیرید ، یا از یک مغازه محلی می خرید ، نباید پاستوریزه باشد. زمانیکه می خواهید از ان استفاده کنید آن را داغ نکنید. حتی می توانید قبل از شروع مشکل عسل را برای پیشگیری بخورید. آیا آلرژی شما فصلی است؟ پس قبل از شروع فصل مصرف عسل را شروع کنید.
چای سبز- چای سبز برای درمان بسیاری از آلرژی ها راه بسیار موثری شناخته می شود. چای سبز دارای موادی است که در مقابل بسیاری از عوامل ایجاد کننده آلرژی مانند گرده گیاهان و گلها ، ذرات گرد و غبار و ... ایستادگی می کند. چای سبز را خالص استفاده کنید. به آن شیر یا عسل اضافه نکنید. این مواد عناصر و مواد موثر در چای را از بین می برند. برای شروع یک فنجان در روز بخورید. می توانید بعدا مقدار آن را بیشتر کنید.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


اگر مي خواهيد سيگارو ترك كنيد بخوانيد

ریه و آسم تنفس تاریخ : 21 مهر 1390 بازدید : 598


چگونه سیگار را در 31 روز ترک کنیم؟
چگونه سیگار را در 31 روز ترک کنیم؟
اگر منتظر هستید که یک روز بیدار شده و به خود بگویید" من ترک می کنم" و دیگر هرگز سیگاری را آتش نکنید، باید گفت که زهی خیال باطل. این طور ترک کردن خیلی خیلی نادر است.

نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


اگر دچار تنگي نفس هستيداين مطلب را بخوانيد

ریه و آسم تنفس تاریخ : 21 مهر 1390 بازدید : 944


جوشانده ای پرخاصیت جهت درمان تنگی نفس
جوشانده ای پرخاصیت جهت درمان تنگی نفس
جویدن برگ تازه گیاه این گل برای درمان جوشهای چرکی دهان و دم کرده آن برای تنگی نفس مفید است.
مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی مازندران گفت: جویدن برگ تازه گیاه گل گاوزبان برای درمان جوشهای چرکی دهان و دم کرده آن برای تنگی نفس مفید است.

نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


خواص گياهي و درماني زوفا سلطان ريهو تنفس

ریه و آسم تنفس تاریخ : 2 خرداد 1390 بازدید : 1094


 

گیاه دارویی زوفا

 

www.tghs.ir

 

زوفا از کلمه یونانی آزوب به معنای گیاه مقدس گرفته شده است و یکی از مهمترین ۱۳۰ گونه

گیاهی است که برای معطر کردن نوشابه ها در قدیم بکار می بردند . زوفا یکی از مهمترین

گیاهان دارویی و ادویه ای به شمار می رود . در اکثر فارماکوپه های معتبر از پیکر رویشی  

زوفای به عنوان دارو یاد شده است .

 


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


خواص گياهي و درماني گشنيز

خواص سبزی ها, درمان چربی خون, ریه و آسم تنفس, عمل جراحی پلاستیک وزیبایی آرایشی, دانه های روغنی, بهداشت خانواده, خواص میوه ها, ورزش و سلامت, مقالات پزشکی, اطلاعات دارویی, ایدز(اچ آی وی), مسمومیت ها, ديابت يا قند خون, عسل درمانی, چشم پزشکی, آخبار پزشکی, گیاهان دارویی تاریخ : 2 خرداد 1390 بازدید : 1664


  گشنیزهضم كننده غذاست


www.tghs.ir

 گشنیز هضم كننده غذا، مقوی معده،‌ ضداسپاسم و ضدنفخ است.

 گشنیز گیاه بومی جنوب اروپا و مناطق مدیترانه است كه در بیشتر نقاط ایران می‌روید و از خانواده‌ جعفری است.

نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (2) | ادامه مطلب


شوکر . صلاح غیر مجاز و خطر ناک

ریه و آسم تنفس, مسمومیت ها, آخبار پزشکی تاریخ : 23 اسفند 1389 بازدید : 1316


شوکر، سلاح غیر مجاز شد

 

www.tebghanoonesina.com


کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تصویب کرده که شوکر سلاح غیر مجاز است.


  کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تصویب کرده که شوکر سلاح غیر مجاز است. در آخرین جلسه اعضای این کمیسیون، مقرر شد علاوه بر شوکر، مواد رادیواکتیو، مواد شیمیایی و سلاح‌های بیهوش‌کننده نیز در زمره گروه سلاح‌های غیر مجاز قرار گرفتند.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


همه چیز درباره زنجبیل یا زنجفیل

خوامخواری وگیاه خواری, کمکهای اولیه پزشکی, علل ودرمان بیماری ها, مطالب جالب وخواندنی, قارچ معجزه گر کمبوچا, دانستنیهای پزشکی, توصیه های پزشکی, خواص سبزی ها, درمان چربی خون, ریه و آسم تنفس, عمل جراحی پلاستیک وزیبایی آرایشی, آخبار پزشکی, گیاهان دارویی تاریخ : 16 بهمن 1389 بازدید : 6171


زنجبیل، موثر در کاهش دردهای قاعدگی

زنجبیل

نتایج تحقیقات اخیر نشان می دهد: کپسول زنجبیل در بهبود درد دیسمنوره ی اولیه مانند مفنامیک اسید و ایبوپروفن عمل می کند.

 

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا علوم پزشکی تهران؛ این مطالعه با هدف مقایسه میزان اثربخشی کپسول زنجبیل با داروهای شناخته شده در درمان دیسمنوره اولیه، مفنامیک اسید و ایبوپروفن توسط "گیتی ازگلی" پژوهشگر دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و جمعی از همکارانش انجام شده است.

 

تحقیق از نوع کارآزمایی بالینی بر روی 150 دانشجو با سابقه دیسمنوره اولیه انجام شد.

نمونه ها از نظر شدت دیسمنوره مشابه سازی شده و سپس به صورت تصادفی در سه گروه 50 نفری قرار گرفتند.

افراد سه گروه از لحاظ سن، سن منارک، وزن، قد، BMI، رشته و سنوات تحصیلی، سمت در شغل پدر، تحصیلات و شغل مادر، ورزش منظم، طول و فاصله و مقدار خونریزی قاعدگی مشابه بودند.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (4) | ادامه مطلب


پیدا و پنهان حساسیت ها وآسم آلرژی ها (3)

ریه و آسم تنفس تاریخ : 14 بهمن 1389 بازدید : 1091


پیدا و پنهان آلرژی ها (3)

گیاهان دارویی مفید برای حساسیت های فصلی و غذایی

گیاهان دارویی

در ادامه ی مطالب پیشین؛ پیدا و پنهان آلرژی های (1) و (2دکتر محمدحسین صالحی سورمقی؛ دکترای تخصصی فارماکوگنوزی در خصوص گیاهان مفید برای پیشگیری و درمان حساسیت های فصلی و غذایی می گوید:

" همان گونه که بعضی از گیاهان و میوه ها می توانند حساسیت زا باشند، گیاهان زیادی نیز وجود دارند که دارای خاصیت ضد حساسیت می باشند باید اضافه نمود که در موارد معدود، بعضی از گیاهان ضد حساسیت، خود ممکن است در برخی افراد ایجاد حساسیت نمایند. از جمله گیاهانی که به طور معمول در دسترس می باشند و می توان آن ها را به طور مرتب مصرف نمود و یا در رژیم غذایی قرار داد، می توان به انگور، بادرنجبویه، خارمریم، دارچین، زردچوبه، شاه تره، نارنج، سیاه دانه، کندر، گل مغربی، درخت میخک و افدرا اشاره کرد. "


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (5) | ادامه مطلب


آیا می دانید ما ایرانیان چندین برابر مردم دنیا قند وچربی مصرف می کنیم

تغذیه در ماه مبارک رمضان, انواع نوشیدنی های مضر, انواع نوشیدنی های مفید, آخرین یافته های پزشکی, انواع خوراکی های مضر, دانستنیهای پزشکی, توصیه های پزشکی, درمان چربی خون, ریه و آسم تنفس, مقالات پزشکی, ديابت يا قند خون, آخبار پزشکی, درمان چاقی, اخبار سلامت, تغذیه تاریخ : 12 بهمن 1389 بازدید : 748


ایرانی ها بیش از اندازه مواد قندی و چربی مصرف می كنند

 

www.tebghanoonesina.comطب سنتی دکتر فریاد پورمحمد

 


 در حال حاضر مصرف مواد قندی و چربی بیش از مقدار توصیه شده است ودر مقابل مصرف شیر و لبنیات، میوه، سبزی و حبوبات كمتر از مقادیر توصیه شده است.

 


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


مواظب زیاد مصرف کردن آجیل و خشکبار در دوران بارداری شوید تا نوزادانتان دچار آسم نشوند

ریه و آسم تنفس, طب اطفال تاریخ : 11 بهمن 1389 بازدید : 1346


 

  

مصرف خشكبار در دوران بارداری 

 

www.tebghanoonesina.comطب سنتی دکتر فریاد پورمحمد


 
 
 
  پژوهشگران هلندی هشدار دادند: احتمالا ابتلا به آسم در كودكانی كه مادران آنها در دروان بارداری هر روز خشكبار مصرف می كرده اند، بیشتر است. 
   

 


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


این یک دروغ محض است که گفته می شود قلیان کمترضرر دارد

انواع نوشیدنی های مضر, انواع خوراکی های مضر, علل ودرمان بیماری ها, مطالب جالب وخواندنی, دانستنیهای پزشکی, توصیه های پزشکی, ریه و آسم تنفس تاریخ : 6 بهمن 1389 بازدید : 667


میزان استنشاق دود قلیان در هر وعده، معادل حداقل 100 نخ سیگار است

 

www.mihansalamat.com | کانون سلامت ایرانیان |

 

رئیس مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت: برخلاف بسیاری عقاید و باورهای سنتی، دود منتشره از قلیان حاوی مقادیر زیادی مواد مختلف سمی است و میزان استنشاق دود قلیان در هر وعده، معادل حداقل 100 نخ سیگار است.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب

« صفحه قبل 1 2 صفحه بعد »


    Site Adminمشاوره آنلاین با دکتر

    Web Masterطراح سایت

بازديدكننده گرامي کدامیک از موضوعات اینترنتی شما را بیشتر مجذوب میکند ؟

بازديدكننده گرامي کدامیک از موضوعات اینترنتی شما را بیشتر مجذوب میکند ؟
دانلود (فیلم و موسیقی )
درسی و آموزشی
اختلالات جنسي
بازي وسرگرمي
عکس و کلیپ
آخرین اخبار
خانه داری
سیاست
نرم افزار
اقتصادي
ورزشی
پزشکی
مذهبی
موبایل

=======================

مطالب سایت
Tebghanoonesina

حکيم فرياد پورمحمد دانشجوي دکتراي پزشکي دانشگاه آزاد تبريز

تلفن: 978 8888 0914

922 888 09333

281 4791 0411

---------------------

عضو انجمن همراهان طب سنتی آذربایجان شرقی

---------------------

سامانه پیام کوتاه:

30009900034060

---------------------

شماره حساب ها:

حساب سيباي ملي

0101396453009
شماره کارت ملي
5743 9872 9911 6037
شماره کارت اقتصاد نوين
4155 3420 1211 6274
--------------------------

نام کاربري :  
کلمه عبور :  
  

آمار مطالب یک ساعت پیش: 0
امروز: 0
این ماه: 38
کل: 1522
کل نظرات: 26977
آمار کاربران یک ساعت پیش: 6
امروز: 182
این ماه: 4413
کل: 83577
بن شدگان: 0
جدیدترین عضو: mvpwxbgbqejl

آمار بازدید امروز: 4978
دیروز: 14290 [+9.01 %]
هفته: 4978
ماهانه: 74525
امسال: 4643773
بازدید کل: 8629718
بيشترين: 37139 در 02/07/1393