روابط زناشویی و اخلالات جنسی » درمان قطعی وبدون عمل جراحی باداروهای گیاهی.دیسک کمروگردن سیاتیک وآتروز.سنگ کلیه.ناباروری ونازایی ضعف اسپرم وتخمدان.ناتوانی جنسی سرعت انزال میکروپنیس اعصاب ودیابتافزایش میل جنسی به روش های سنتی

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 26 شهریور 1393 بازدید : 200 افزایش میل جنسی به روش های سنتی

افزایش میل جن*س*ی به روش های سنتی

 

 مهارت های زندگی یکی از کارهای مهمی است که هر فردی باید آن را پیش از ازدواج بیاموزد و بدون کسب این مهارت ها داشتن یک زندگی آرام و بدون تنش تقریبا غیرممکن است. بسیاری از زوج های جوان به دلیل نداشتن آگاهی های لازم، بعد از ازدواج دچار مشکلات فراوانی می شوند که یکی از این مشکلات در رابطه با روابط جن*س*ی است.

برخی از زوج های جوان بعد از ازدواج قادر به برقراری رابطه جن*س*ی نیستند که با عنوان «ازدواج های به وصال نرسیده» مشخص می شود. این مشکل که به دلایل جسمی و روانشناختی به وجود می آید، یکی از مواردی است که افراد مبتلا به آن برای درمان و افزایش میل جن*س*ی خود یا همسرشان به طب سنتی مراجعه می کنند. دکتر «فاطمه نجات بخش» متخصص طب سنتی ایرانی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران شما را با این مشکل و راهکارهایی که از نگاه طب سنتی برای برطرف کردن آن وجود دارد، آشنا می کند.

 


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان+جدول

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 17 شهریور 1393 بازدید : 307


اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان+جدول  

 

اندازه آلت تناسلی,اندازه آلت تناسلی مردان,اندازه آلت مردان,طول آلت تناسلی,طول آلت

نمودار تشریحی از آلت تناسلی انسان

نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


هیچ برنامه‌ای برای آموزش بهداشت جنسی زوج‌ها ارائه نمی‌شود

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 17 مرداد 1393 بازدید : 3890


هیچ برنامه‌ای برای آموزش بهداشت جن*س*ی زوج‌ها ارائه نمی‌شود

 

www.mihansalamat.com | کانون سلامت ایرانیان |

 


 رئیس انجمن اورولوژی ایران گفت:

 متأسفانه هیچ برنامه مشخصی از سوی مسئولان نظام سلامت برای آموزش بهداشت جن*س*ی به خانواده ها وجود ندارد و به خاطر عرف جامعه این مسائل همواره پنهان می‌ماند كه می‌تواند مشكلات زیادی را برای فرد و اجتماعی به وجود آورد.

 

سید جلیل حسینی امروز در سومین همایش بین‌المللی تأثیر شرایط محیطی بر سامت باروری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از این پس روز سلامت مردان كه از اول اسفند ماه هر سال برگزار می شد، به هفته سلامت مردان تبدیل شده است.

وی به تشریح برنامه‌های هفته سلامت مردان( اول تا ششم اسفند) پرداخت و گفت: در روز اول اسفند اورولوژیست‌ها در خصوص بیماری‌های دستگاه دفع ادرار و دستگاه تناسلی مردان مثل 4 سال گذشته در شهرهای بزرگ و با همكاری شهرداری مردان را ویزیت رایگان می‌كنند.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


قوی ترین و برترین قرص بزرگ کننده آلت و افزایش میل جنسی در دنیا پروسالوشن Prosolution ساخت آمریکا

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 13 بهمن 1392 بازدید : 3837

قوی ترین و برترین قرص بزرگ کننده آلت و افزایش میل جن*س*ی در دنیا پروسالوشن Prosolution ساخت آمریکا

 
 

 

 

 

نام محصول : قرص پروسالوشن Prosolution  

برترین محصول افزایش دائمی سایز آلت در آمریکا ( طول و کلفتی آلت ) 

 

ساخت کشور آمریکا 

 

سایت کمپانی : www.naturalhealthsciences.com 

 


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (2) | ادامه مطلب


خوراکی موثر بر قوای جنسی از دیدگاه طب سنتی

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 13 بهمن 1392 بازدید : 847


خوراکی موثر بر قوای جن*س*ی

 

خوراکی موثر بر قوای جنسی

خوراکی موثر بر قوای جن*س*ی
:بعضی غذاها از قدیم به‌عنوان غذاهای تقویت‌کننده قوای جن*س*ی معروف بوده‌اند. تحقیقات اخیر، درستی این موضوع را به اثبات رسانده است
 

سیب هم از میوه‌هایی است که باعث افزایش قوای جن*س*ی می‌شود.
 


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (2) | ادامه مطلب


تقویت جنسی از دیدگاه طب سنتی

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 13 بهمن 1392 بازدید : 843


تقویت جن*س*ی

 

 

تقویت جنسی

تقویت جن*س*ی

 

عوامل افزايش دهنده نيروي جنسي


مواد موثر در تقویت جن*س*ی

ويتامين A

یکی از مواد موثر در تقویت جن*س*ی ويتامين A است،ويتامين A از ويتامين هاي محلول در چربي است که نقشي اساسي را در توليد مثل ايفا مي کند. اين ويتامين در هويج، کلم، شلغم، اسفناج، بروکلي، کاهو، فلفل قرمز و انبه يافت مي شود.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (2) | ادامه مطلب


غذاهای مفید برای تقویت قوای جنسی مردان

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 13 بهمن 1392 بازدید : 2149


غذاهای مفید برای تقویت قوای جن*س*ی مردان
غذاهای مفید برای تقویت قوای جنسی مردان

در کنار غذاهای اصلی ، مواد غذایی زیر می‌توانند تاثیر زیادی بر افزایش قوای جن*س*ی در مردان داشته باشند .

مهمترین عامل در فعالیت جن*س*ی مردان قدرت و مدت ماندگاری نعوذ است . برای این منظور سلامت سیستم جریان خون الزامی است بنابراین پیشگیری از بیماریهای موثر بر رگها از جمله دیابت و چربی خون بالا ضروری است. پس تا می‌توانید از انواع میوه ، سبزیجات ، حبوبات و پروتئینهای ساده مصرف کنید .


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


تقویت و افزایش اسپرم و میل جنسی در مردان

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 13 بهمن 1392 بازدید : 1668


مصرف غذاهای با طبع گرم باعث افزایش توان جسمی، جن*س*ی و حرارت بدن

فرد می‌ شود - نطفه مرد حدود سه ماه طول میکشد تا کامل و تقویت بشود


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


مواظب مردان چشم چران باشید

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 8 بهمن 1392 بازدید : 320


چندی پیش در صفحات حوادث مطبوعات ايران خبری منتشر شد: «مردی در تماس با پلیس در شکایت خود اعلام کرد كه همراه همسرم در مرکز تهران اتاقی را در یک هتل اجاره کرده بودیم. شب اول حضورمان در این اتاق متوجه سروصدا از داخل کانال کولر شدم.


مجله سیب سبز: چندی پیش در صفحات حوادث مطبوعات ايران خبری منتشر شد: «مردی در تماس با پلیس در شکایت خود اعلام کرد كه همراه همسرم در مرکز تهران اتاقی را در یک هتل اجاره کرده بودیم. شب اول حضورمان در این اتاق متوجه سروصدا از داخل کانال کولر شدم. وقتی به داخل کانال نگاه کردم متوجه شدم مردی در حال فیلمبرداری از من و همسرم است، سریع از اتاق بیرون آمده و یکی از کارکنان هتل را دیدم که سراسیمه در حال فرار بود. پس از این شکایت، تیمی از ماموران کلانتری در محل هتل در مرکز تهران حاضر شده و کارمند هتل را دستگیر و در بررسی دوربین او چند فیلم که از زوج‌های جوان به صورت مخفیانه گرفته شده بود، کشف شد.»

چنين ماجرايي بسيار ناراحت‌كننده است اما واقعا این قضیه در کجا ریشه دارد؟ چرا این فرد دست به چنین کاری زده است و چگونه می‌توان اینگونه افراد را شناسایی كرد؟ اگر همسر یا فرزندمان چنین مشکلی دارد باید چه کار کنیم؟ پوریا پاکرو، روانشناس به تمام این سؤالات پاسخ می‌دهد.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


رابطه جنسی بهتر با این برنامه غذایی

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 8 بهمن 1392 بازدید : 265


10 تا از بهترین غذاهایی که در داشتن روابط جن*س*ی بهتر در هر سن و در هر مرحله از زندگی به شما کمک می کند را معرفی می کنیم.

سیمرغ:

الف) مردها غذاهایی را دوست دارند.

ب) مردها روابط جن*س*ی را نیز دوست دارند.

پس، خوردن چیزهایی که رابطه جنسیتان را بهتر می کند برایتان مهم نیست؟


اگر موافقید چاقو و چنگالتان را تیز کنید.با کمک گرفتن از متخصصین تغذیه و مطالعات اخیر، 10 تا از بهترین غذاهایی که در داشتن روابط جن*س*ی بهتر در هر سن و در هر مرحله از زندگی به شما کمک می کند را معرفی می کنیم.

الیزابت وارد یک متخصص تغذیه می گوید:اگر مشکلاتی در خونرسانی بدنتان دارید،اگر دچار مشکلی می شوید که مانع تولید اسپرم های بالایی می شود با چند تغییر ساده در رژیمتان می توانید این شرایط را تسکین دهید.

غذاهایی برای داشتن رابطه جنسی بهتر 


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


افزایش میل جنسی به روش های سنتی

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 8 بهمن 1392 بازدید : 272


پای سرما در میان است؟!
مهارت های زندگی یکی از کارهای مهمی است که هر فردی باید آن را پیش از ازدواج بیاموزد. بسیاری از زوج های جوان به دلیل نداشتن آگاهی های لازم، بعد از ازدواج دچار مشکلات فراوانی می شوند که یکی از این مشکلات در رابطه با روابط جن*س*ی است.

 

مجله سپیده دانایی: مهارت های زندگی یکی از کارهای مهمی است که هر فردی باید آن را پیش از ازدواج بیاموزد و بدون کسب این مهارت ها داشتن یک زندگی آرام و بدون تنش تقریبا غیرممکن است. بسیاری از زوج های جوان به دلیل نداشتن آگاهی های لازم، بعد از ازدواج دچار مشکلات فراوانی می شوند که یکی از این مشکلات در رابطه با روابط جن*س*ی است. برخی از زوج های جوان بعد از ازدواج قادر به برقراری رابطه جن*س*ی نیستند که با عنوان «ازدواج های به وصال نرسیده» مشخص می شود. این مشکل که به دلایل جسمی و روانشناختی به وجود می آید، یکی از مواردی است که افراد مبتلا به آن برای درمان و افزایش میل جن*س*ی خود یا همسرشان به طب سنتی مراجعه می کنند. دکتر «فاطمه نجات بخش» متخصص طب سنتی ایرانی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران شما را با این مشکل و راهکارهایی که از نگاه طب سنتی برای برطرف کردن آن وجود دارد، آشنا می کند.
نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


تفاوت بلوغ در دختران و پسران

روابط زناشویی و اخلالات جنسی, دانستنیهای پزشکی, روانشناسی تاریخ : 22 دی 1392 بازدید : 294


تفاوت بلوغ در دختران و پسران


www.mihansalamat.ir

 

بلوغ فرآیندی است که طی آن یک کودک دچار تغییراتی می‌شود و او را برای تولید مثل آماده می‌سازد. این فرآیند در اثر تغییرات مغزی و هورمونی صورت می‌گیرد. اولین اصلی که باید به خاطر سپرد این است که بلوغ در افراد مختلف در سنین متفاوتی شروع می‌شود و به اتمام می‌رسد و مقایسه دو نفر برای تشخیص تعجیل یا تاخیر بلوغ صحیح نیست.

 به بیان دیگر ممکن است یک دختر در ۹ سالگی اولین نشانه های بلوغش ظاهر شود و در همکلاسی او تا دو سال بعد این اتفاق رخ ندهد.

در این نوشته مواردی را که باید به عنوان تاخیر یا تعجیل بلوغ مورد توجه والدین قرار گیرد و براساس آن باید به پزشک مراجعه کنند، شرح می دهم.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


چه عواملی باعث کاهش میل جنسی می شوند

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 3 دی 1392 بازدید : 303


  smaler text size normall text size bigger font size print page send to friend bookmark this page چه عواملی باعث کاهش میل جنسی می شوند

چه عواملی باعث کاهش میل جن*س*ی می شوند

 

استرس

تعدادی از افراد برخی کارها را هنگامی که مضطرب هستند به نحو احسن انجام می دهند. میل جن*س*ی، معمولا جزو این کارها نیست. استرس در محل کار، خانه یا روابط میان فردی را همه تجربه کرده اند. روش های کنترل و مدیریت استرس می تواند کمک زیادی به افراد بکند. شما می توانید برای کنترل و مدیریت استرس از متخصص مشاور یا روان پزشک کمک بگیرید.

 

مشکلات زناشویی

مشکلات زناشویی در زمره مهم ترین قاتلان میل جن*س*ی قرار دارند. برای زنان، احساس نزدیکی و صمیمیت مهم ترین بخش میل جن*س*ی است. عواقب نزاع، ارتباط  اندک، خیانت کردن یا ... برای زن و مرد از میان رفتن میل جن*س*ی است. اگر با مشکلات زناشویی دست و پنجه نرم می کنید باید به متخصص مشاور مراجعه کنید


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


میگرن و رابطه جنسی

روابط زناشویی و اخلالات جنسی, میگرن وسر دردهای عصبی تاریخ : 3 دی 1392 بازدید : 261


  smaler text size normall text size bigger font size print page send to friend bookmark this page میگرن و رابطه جنسی

میگرن و رابطه جن*س*ی

 

چگونه می توانید زندگی جن*س*ی تان را از سردرد های میگرنی دور نگه دارید تا آسیب نبیند؟ میگرن، مانند سایر بیماری های مزمن، می تواند به صمیمیت آسیب زند. زوج ها برای حفظ ارتباط شان نیاز دارند آن را تقویت کنند. میگرن فشار ایجاد می کند و اگر همسران در این باره گفت و گو نکنند فاصله عمیقی میان شان ایجاد می شود.

 رودنی شاپیرو، روان پزشک و مشاور خانواده مرکز درمانی سان فرانسیسکو می گوید:«میگرن تنها منشاء فیزیکی ندارد، اگر مردی از این سردرد رنج می برد، پس از مدتی تلاش اش را برای داشتن رابطه جن*س*ی مناسب متوقف می کند.»

اطلاع از عوامل - مواد غذایی، بوها، کمبود خواب، عادت ماهانه و تغییر آب و هوا - تشدید سردرد میگرنی به شما کمک می کند تا برای داشتن رابطه جن*س*ی مناسب برنامه ریزی کنید. مصرف دارو نیز می تواند از بروز میگرن جلوگیری کند یا از شدت اش بکاهد. زوج ها می توانند با پیروی کردن از توصیه های متخصصان مشاور زندگی سالمی داشته باشند.  

 


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


رژیم غذایی مناسب جهت بهبود باروری در مردان

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 15 آذر 1392 بازدید : 428


رژیم غذایی مناسب جهت بهبود باروری در مردان

www.mihansalamat.ir

 

 

تغذیه تاثیری مستقیم بر توانایی اسپرم دارد. تحقیقات نشان می‌دهد که داشتن عادات بد غذایی، برای مثال مصرف مکرر مشروبات الکلی، می‌تواند باعث پایین آوردن کیفیت و مقدار اسپرم شده و لقاح تخم را دشوارتر می‌کند و از آنجا که ناباروری به همان اندازه که جزء مشکلات خانم‌هاست، مشکل آقایون نیز به حساب می‌آید—تقریباً %۴۰ از ناباروری‌ها به مردها برمی گردد—داشتن تغذیه سالم احتمال بچه‌دار شدن شما را بالا خواهد برد.

 باروری تنها دلیل ایجاد تغییر در رژیم غذایی نیست. تحقیقات نشان می‌دهد که پدرهایی که در ماه قبل از لقاح تخم، زیاد از مشروبات الکلی استفاده می‌کنند—تقریباً دو نوشیدنی الکلی در روز—نوزادانشان تقریباً ۲۰۰ گرم کمتر از نوزادان دیگر وزن دارند. وزن کم در هنگام تولد مشکلی بسیار جدی است که می‌تواند بر سلامت فیزیکی و ذهنی کودک شما در ادامه زندگیش، تاثیر بگذارد.

اینکه نوشیدن قهوه به قدرت باروری شما صدمه می‌زند یا آن را تقویت می‌کند، چندان روشن و آشکار نیست. گرچه برخی تحقیقات نشان می‌دهد که قهوه باروری آقایون را مختل می‌کند، اما یک تحقیق برزیلی نشان داد که اسپرم مردانی که قهوه مینوشند، قدرت شناوری بیشتری داشته که می‌تواند باعث تقویت قدرت باروری شود. مطمئن‌ترین کار این است که مصرف قهوه را تا یک تا دو فنجان در روز محدود کنید.

کدام مواد مغذی از اهمیت بیشتری برخوردارند؟
رژیم غذایی شما باید به اندازه رژیم غذایی همسرتان متعادل، متنوع، و مغذی باشد.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


خانم ها بخوانند

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 15 آذر 1392 بازدید : 482


توصیه هایی کاملا زنانه

www.mihansalamat.ir

 

دوچرخه سواری و اسب‌سواری برای خانم‌ها معمولا مشکلی ایجاد نمی‌کند، تنها ممکن است حین انجام این فعالیت‌ها مو وارد پوست شده و آبسه‌ای دردناک ایجاد کند. این بیماری «Jeep Disease» یا بیماری جیپ سواران نام دارد زیرا بیشتر کسانی که جیپ سواری می‌کنند به آن دچار می‌شوند.

 درمان آن نیز معمولا با جراحان است. جدا از این بیماری، قرار گرفتن طولانی مدت روی موتور، دوچرخه و اسب می‌تواند به علت بسته بودن فضا، عفونت‌ها را تشدید کند اما اگر سواری مختصر و برای مثال یک تا دو ساعت باشد مشکلی پیش نخواهد آمد.

قدرت باروری همیشه موضوع داغ محافل علمی بوده، به‌خصوص اکنون که پیشرفت‌های بشری و ماشینی شدن زندگی به نوعی این قدرت را در افراد کاهش داده است، محققان بار دیگر سایر عوامل محیطی موثر بر باروری و سلامت بدن را مورد بحث قرار داده‌اند. در یکی از تحقیقات اخیر آمده است که پوشیدن شلوارهای فاق کوتاه جریان خون دستگاه تناسلی را مختل می‌کند! همین یک جمله کافی بود تا باعث شود نظر یکی از برترین متخصصان نازایی را در این خصوص و مسائل مشابه جویا شویم و حقیقت و شایعه را از هم جدا کنیم.

شلوارهای تنگ عفونت‌ها را تشدید می‌کند


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


پیچ خوردگی یا تورشن بیضه

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 11 آبان 1392 بازدید : 442


پیچ خوردگی یا تورشن بیضه

www.mihansalamat.ir

 

پیچ خوردگی یا  تورشن بیضه ( testicle torsion ) حالتی اورژانسی بوده و احتیاج به اقدام جهت تشخیص و درمان دارد. این بیماری تقریبا ۴۰ درصد موارد درد ناگهانی بیضه را تشکیل می دهد و مهم ترین تشخیصهای افتراقی آن شامل تورشن آپندیکس بیضه، ادم ایدیوپاتیک اسکروتوم، ورم بیضه و اپیدیدیم و تورشن اپیدیدیم می باشد.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (1) | ادامه مطلب


بهترین روش برای تشخیص درست ناباروی در مردان

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 9 آبان 1392 بازدید : 462


بهترین روش برای تشخیص درست ناباروی در مردان

یک جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادراری با بیان اینکه 50 درصد مشکلات ناباروری ها مربوط به مردان است خاطرنشان کرد:« اولین اقدام بررسی در مرد انجام دو مرتبه آزمایش تجزیه منی در یک مرکز با تجربه است در واقع با یک بار آزمایش نمی توان در مورد بیمار بودن یا طبیعی بودن مرد قضاوت کرد.»


بهترین روش برای تشخیص درست ناباروی در مردان

یک جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادراری با بیان اینکه 50 درصد مشکلات ناباروری ها مربوط به مردان است خاطرنشان کرد:« اولین اقدام بررسی در مرد انجام دو مرتبه آزمایش تجزیه منی در یک مرکز با تجربه است در واقع با یک بار آزمایش نمی توان در مورد بیمار بودن یا طبیعی بودن مرد قضاوت کرد.»

دکتر محمد رضا صفری نژاد در خصوص تعریف ناباروری گفت:«بنا به تعریف سازمان بهداشت جهانی، زمانی می گوییم که یک زوج دارای مشکل ناباروری هستند که 12 ماه یا یک سال از نزدیکی مرتب و منظم بدون پیشگیری آنها گذشته باشد.


این بدین معنی است که زوجها خود را بیخودی متحمل هزینه و بررسی های تهاجمی نکنند. به عنوان مثال گاها زوجی بعد از شش ماه از ازدواج مراجعه می کنند و شکایت از عدم حاملگی همسر دارند. توصیه ما به این زوج ها مراجعه بعد از شش ماه دیگر است البته در بعضی موارد لازم است بررسی ها زودتر از یکسال نیز انجام شوند.»

 


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


حقایقی در مورد تستوسترون هورمون زندگی مردان

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 24 شهریور 1392 بازدید : 452


  smaler text size normall text size bigger font size print page send to friend bookmark this page حقایقی در مورد تستوسترون

حقایقی در مورد تستوسترون

 

 

بین 2 تا 4 میلیون مرد در ایالات متحده از سطح تستوسترون پائین تر از نرمال رنج می‌برند، که این وضعیت ، کم کاری بیضه ها نامیده می‌شود.

این مشکلی است که در مردان بتدریج با افزایش سن رایج تر می‌شود، ولی می تواند در هر سنی هم بدلایل متنوعی بروز کند. متاسفانه بخاطر شرم و حیا، تعداد کمی از مردان برای حل این مشکل اقدامات لازم را انجام می دهند. تقریبا فقط 5 درصد از میلیون ها مرد بیمار!اما اخیرا استفاده از محصولات تجاری حاوی تستوسترون ، خیلی افزایش یافته است.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (0) | ادامه مطلب


سرد مزاجی جنسی زنان و درمان آن

روابط زناشویی و اخلالات جنسی تاریخ : 18 اسفند 1391 بازدید : 952


سرد مزاجی جن*س*ی زنان

افسردگی

بسیاری از خانم‌ ها از نداشتن تمایلات جن*س*ی رنج می ‌برند. این مشکل در هر نژاد و کشوری شایع است.

چون سرد مزاجی جن*س*ی در خانم‌ ها معمولا به یک سری از روش‌ ها و شیوه‌ های غلط در زندگی روزمره نیز می‌ تواند مربوط شود؛ به همین دلیل برای درمان این عارضه در خانم‌ ها باید به صورت همه‌ جانبه تمام موارد از جمله مسایل هورمونی، بیماری ‌های مختلف، نوع روش زندگی و عوامل مختلف روانی مانند استرس در زندگی روزمره توسط متخصص مربوطه بررسی شود تا بتوان با درمان عوامل زمینه ‌ای، تغییر در برخی از روش‌ های غلط و یا اصلاح شیوه‌ های مختلف رفتاری در خانم مبتلا، این عارضه را درمان کرد.

معمولا درمان سرد مزاجی در خانم‌ ها، شامل درمان‌ های غیر دارویی می ‌شود، هر چند در برخی موارد از درمان دارویی نیز در برخی افراد، تحت نظر متخصصان مربوطه می ‌توان بهره برد.


نویسنده : حكيم فريادپورمحمد دانشجوي دكتراي پزشكي نظرات (3) | ادامه مطلب

« صفحه قبل 1 2 3 4 5 صفحه بعد »


    Site Adminمشاوره آنلاین با دکتر

    Web Masterطراح سایت

بازديدكننده گرامي کدامیک از موضوعات اینترنتی شما را بیشتر مجذوب میکند ؟

بازديدكننده گرامي کدامیک از موضوعات اینترنتی شما را بیشتر مجذوب میکند ؟
دانلود (فیلم و موسیقی )
درسی و آموزشی
اختلالات جنسي
بازي وسرگرمي
عکس و کلیپ
آخرین اخبار
خانه داری
سیاست
نرم افزار
اقتصادي
ورزشی
پزشکی
مذهبی
موبایل

=======================

مطالب سایت
Tebghanoonesina

حکيم فرياد پورمحمد دانشجوي دکتراي پزشکي دانشگاه آزاد تبريز

تلفن: 978 8888 0914

922 888 09333

281 4791 0411

---------------------

عضو انجمن همراهان طب سنتی آذربایجان شرقی

---------------------

سامانه پیام کوتاه:

30009900034060

---------------------

شماره حساب ها:

حساب سيباي ملي

0101396453009
شماره کارت ملي
5743 9872 9911 6037
شماره کارت اقتصاد نوين
4155 3420 1211 6274
--------------------------

نام کاربري :  
کلمه عبور :  
  

آمار مطالب یک ساعت پیش: 0
امروز: 0
این ماه: 0
کل: 1459
کل نظرات: 26956
آمار کاربران یک ساعت پیش: 25
امروز: 525
این ماه: 11156
کل: 70509
بن شدگان: 0
جدیدترین عضو: ljdwefdsyroyhi

آمار بازدید امروز: 10795
دیروز: 33086 [+44.34 %]
هفته: 43881
ماهانه: 805864
امسال: 3534490
بازدید کل: 7520435
بيشترين: 37139 در 02/07/1393